خرید پنکک

پنکک | خرید پنکک

نقش پنکک در آرایش صورت:

پنکک محصولی است برای صاف و یکدست کردن پوست صورت. بیشتر افراد برای اینکه پوست خود را صاف و یکدست نشان دهند و در صورت وجود لکه و جوش صورت پوششی روی پوست خود ایجاد کنند از پنکک یا کرم پودر استفاده می کنند. مخصوصا اگر شخصی پوست چرب داشته باشد برای خشک نشان دادن پوست و گرفتن برق صورت بهتر است از پنکک به جای کرم پودر استفاده کند.

پنکک مناسب برای پوست چرب:

پنکک مناسب پوست خود را تهیه کنید. در صورتی که شخصی که بعد از نیم ساعت از شستشو صورت براق دارد به این معنی است که پوست چرب دارد و باید یک نوع کرم یا پنکک استفاده کند که چربی پوست را بگیرد. بهتر است که این افراد موادی استفاده کنند که دارای سیلیکون باشد و به پوستش آب برساند. پنکک هایی که از مارک معتبری برخوردار هستند قابلیت این را دارند که چربی و براقی پوست را بگیرند.

پنکک در آرایش صورت

پنکک اصل | بهترین برندهای پنکک

اصل بودن پنکک بسیار مهم است زیرا پوست صورت حساس است و اگر از محصول نا مرغوب استفاده شود ممکن است به پوست شما آسیب برسد. از آنجا که شیدور به فکر سلامت و رضایت مشتریان است همیشه برندهای معتبر را برای فروشگاه خود انتخاب می کند نمونه های از این محصولات تایرا، ببکو، اوراچی و آسترا است.

خرید پنکک با قیمت مناسب | پنکک ارزان

خرید پنکک با قیمت مناسب امروزه دشوار شده است و لازم است برای تهیه پنکک ارزان قیمت و معتبر وقت بگذارید. قیمت لوازم آرایشی به جنس و نوع محصول و همچنین برند و شرکتی که محصول را عرضه می کند وابسته است اما چون امروزه کلاهبرداری ها زیاد شده و شاید شما آگاهی تشخیص برندهای اصل و بدل را نداشته باشید در این صورت احتمال اینکه جنس بدل را به جای برند اصل و مرغوب با قیمت بالا به شما بفوشند به همین دلیل لازم است قبل از تهیه درمورد چیزی که می خواهید بخرید تحقیق کنید و قیمت ها را بسنجید.

نحوه صحیح پنکک زدن

برای صحیح پنکک زدن یک سری نکات را باید مورد توجه قرار داد:

  • در ابتدا موهای خود را جمع کنید که روی صورت پخش نباشد.
  • اگر پوست صورتتان خشک است با استفاده از مرطوب کننده آن را مرطوب کنید.
  • می توانید مقداری اسفنج را با اسپری مرطوب کنید.
  • اسفنج را به آرامی داخل پودر کنید و آن را به پودر فشرده آغشته کنید.
  • نواحی وسیعتر را پنکک بزنید بعد آن را پخش کنید
  • از رنگ هایی استفاده کنید که به پوست شما نزدیک تر هستند.
نحوه استفاده صحیح از پنکک

خرید پنکک ارزان | پنکک با قیمت ارزان

گاهی با خرید پنکک ارزان احساس رضایت داریم و فکر می کنیم که چون هزینه کمتری برای خرید پرداخت کرده ایم نوعی موفقیت کسب کرده ایم اما اگر از جنس نا مرغوب استفاده شود مجبور می شویم هزینه بیشتری صرف کنیم که صدماتی که به پوست رسیده را جبران کنیم. اما در صورتی که محصولات اورجینال و با کیفیت را با هزینه کمتر خریداری کنیم در این صورت است که باید واقعا احساس رضایت داشته باشیم.

قیمت پنکک

قیمت پنکک به چند موضوع بستگی دارد مثلا نام برند هر چه معروفتر و معتبر تر باشد قطعا قیمت بالاتر است چون برای اینکه یک برند اعتبار بالایی کسب کند هزینه های کلانی باید پرداخت شود، هرچه کیفیت مواد اولیه بهتر باشد قیمت بالاتر می رود، نوع بسته بندی هرچه بسته بندی زیباتر و جنس بهتر داشته باشد هزینه بردار است پس قطعا روی قیمت تاثیر می گذارد، خارجی و داخلی بودن هم یکی دیگر از موضوعات است که روی قیمت ها تاثیر می گذارد.

پنکک گیاهی

پنکک گیاهی لایه ای نازک با رنگ یکدست و یکنواخت روی پوست شما به وجود می آورد و شما هنگام استفاده از این محصول احساس راحتی دارید چون بسیار سبک است و نه تنها به پوست شما آسیبی نمی رساند بلکه خاصیت درمانی دارد و همچنین دارای spf است و می تواند جایگزین مناسبی برای کرم صد آفتاب باشد.

پنکک خشک

پنکک خشک پوشش دهی بالایی دارد و رنگ بندی آن به گونه ای مات است و برای پوشاندن لکه ها و جای جوش بسیار مناسب است. این محصول برای برای انواع رنگ پوست مناسب است و خاصیتی تثبیت کننده دارد و برای یکدست کردن پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

zana